VIENKĀRŠI RISINĀJUMIBIZNESAM 2

  

*LAI PIETEIKTU BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU, LŪDZU RAKSTIET UZ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par uzņēmumu

INDIVIDUĀLA PIEEJA &
PIELĀGOTI RISINĀJUMI

Efektīva biznesa risinājuma panākumu atslēga ir tā vienkāršība. Vienkāršība ikdienas lietošanā un skaidra uzņēmuma vadības izpratne par ieguvumiem, ko sniedz konkrēts izvēlēts risinājums.

Biznesā vērtība vienmēr ir bijušas personīgas un cilvēcīgas attiecības. Tieši tādēļ mēs veltam nedalītu uzmanību katram klientam, lai piemeklētu tieši tam piemērotu biznesa IT risinājumu un palīdzētu to pielāgot ikdienas pielietojumam un uzņēmuma iekšējiem procesiem.

VIENMĒR INTERESANTI RAKSTI PAR IT RISINĀJUMIEM BIZNESAM ATRODAMI MŪSU FACEBOOK LAPĀ

IT pakalpojumi

IT pakalpojumi

Working out strategies that will bring your business to the top.
Mākoņtehnoloģijas

Mākoņtehnoloģijas

My wide range of services includes web and graphic design.
Web tehnoloģijas

Web tehnoloģijas

I develop web experiences, from design to final product.

TEHNOLOĢIJAS

 

 • OFFICE 365

  OFFICE 365

  Programmatūras pakete birojam

  Viena no populārākajām ofisa programmatūras paketēm tagad ir pieejama arī kā mākoņpakalpojums. Maksā par tik licencēm, cik izmanto savā organizācijā. Iekļauts gan e-pasts, uzņēmuma kopējs kalendārs, datu noliktava 1 terabaita izmērā, dokumentu vadības sistēma, uzdevumu plānotājs, piezīmes, kā arī jau zināmās ofisa programmas WORD, EXCEL un POWER POINT.

 • JOOMLA CMS

  JOOMLA CMS

  Web satura vadības sistēma

  Iespējams pasaulē ērtākā un vienkāršākā satura vadības sistēma. Uz Joomla bāzes iespējams radīt dažnedažādas interneta mājas lapas jebkurām vajadzībām sākot no vienkāršas vizītkartes mājas lapas līdz pat sarežģītam interneta veikalam. Un to visu izdarot ar stilu un gaumi, nodrošinot kvalitatīvu projekta uzturēšanu arī pēc projekta beigām.

 • GO DADDY

  GO DADDY

  Mākoņpakalpojumi

  Viena no izplatītākajām mākoņpakalpojumu platformām, kas piedāvā plašu klāstu ar iespējām, tādām kā datu serveris, domēna vārdu serveris, mājaslapu izvietošana, izdalītie virtuālie serveri dažādiem uzņēmumu resursiem, web drošības risinājumi, online mārketinga risinājumi un neskaitāmas citas iespējas, ko sniedz mākoņskaitļošana.

 • SHOPIFY

  SHOPIFY

  E-tirdzniecības platforma

  Jums ir padomā veidot interneta veikalu, vai vēlaties pārdot savas radītās lietas internetā? Aizmirstiet par dārgiem pielāgotiem risinājumiem, kurus spējīgs ir apkalpot tikai pats radītājs. Izvēlieties tirdzniecības platformu, kas nodrošinās jebkuru Jūsu prasību pret interneta veikalu. Pieejamas dažādas maksājumu sistēmas, pārdodiet savus produktus gan Facebook, gan Instagram un dariet to sākot no 29$ mēnesī.

 • SQUARESPACE

  SQUARESPACE

  Izvēlieties dizainu, izvēlieties struktūru, ievietojiet saturu un iedarbiniet savu jauno mājas lapu dienas laikā. Nekā lieka - tikai visgaumīgākais un vienkāršākais dizains un satura attēlojums. Nelieciet saviem lapas apmeklētājiem maldīties caur sarežģītiem mājas lapas labirintiem. Izmantojiet SQUARESPACE sniegtās iespējas un apmeklētāji labprāt izvēlēsies iegriezties Jūsu mājas lapā.

 • GOOGLE FOR BUSINESS

  GOOGLE FOR BUSINESS

  Programmatūras pakete birojam

  Biroja programmatūras pakete, kas sevī iekļauj jau zināmo Google epastu, kalendāru, datu glabātuvi un daudzus citus ikdienā noderīgus biznesa rīkus. Un tas viss "mākonī" - māksā tik, cik izmanto.

KLIENTU PORTFELIS

 • Jānis Bērziņš

  Esam pavisam neliels uzņēmums. Esam pāris augsti kvalificēti speciālisti, kas var palīdzēt citiem pavisam nelieliem un vidējiem uzņēmumiem. Mūs neraksturo koorporatīvās iezīmes, mums nav pārdošanas vai mārketinga nodaļas. Esam mēs paši un esam mūsu uzņēmuma seja.
 • Jānis Bērziņš

TEHNOLOĢIJU STUDIJA

Vai Jūs esat gatavi mākonim? 
Piesakiet bezmaksas konsultāciju.