Strādā jebkur!

Ko iekļauj Office 365?

Office 365 ir pilns programmatūras komplekts pilnvērtīgam ikdienas darbam un profesionālai saziņai. Nekādi ieguldījumi licencēs vai sarežģītā IT pārvaldībā – tas ir vienkārši, ērti un izdevīgi! Turklāt Office 365 nozīmē strādāt no jebkuras vietas un ierīces ar izcilu lietošanas pieredzi.

Biznesa klases e-pasts

Office 365 ietver 50GB Outlook biznesa klases e-pastu ar sava uzņēmuma domeinu, kalendāru ar koplietošanas iespējām.

Lietojumprogrammas

Vienmēr visjaunākās Office lietojumprogrammas – Word, Excel, PowerPoint, OneNote – datoram un papildus licences mobilajām ierīcēm (5 licences vienam lietotajam).

Dokumentu glabātuve

Neierobežota personiskā krātuve katram lietotājam, izmantojot pakalpojumu OneDrive darbam. OneDrive nodrošina iespēju koplietot failus gan uzņēmumā, gan ārpus tā, kontrolējot piekļuves atļaujas.

Iekštīkls

Sazinieties ar darbiniekiem visā uzņēmumā. Izmantojiet SharePoint, lai sadarbotos ar cilvēkiem, dalītos ar savām idejām un attīstītu jaunus kopīga darba veidus.

Skype for Business

Skype for Business ir vienota saziņas platforma, kas nodrošina tūlītēju ziņapmaiņu, balss un video saziņu, kā arī tiešsaistes sapulču vai konferenču organizāciju.

Vienkāršota IT infrastruktūra

Ērti izmantojama administrācijas konsole nodrošina vienkāršu un vieglu lietotāju pievienošanu un pārvaldību.

99.9% pieejamība

Office 365 garantē 99.9% pieejamību visiem pakalpojumu servisiem.

Drošība un konfidencialitāte

Pakalpojumā Office 365 dati ir jūsu. Tie pieder jums. Tie ir jūsu pārziņā. Un varat tos paņemt līdzi, ja izlemjat vairs neizmantot pakalpojumu.

Ieguvumi lietojot Office 365

Strādājiet jebkurā vietā, jebkurā laikā un jebkurā ierīcē. Office 365 ir vienmēr gatavs lietošanai.
Uzlabojiet uzņēmuma efektivitāti ar Office 365

Microsoft Office 365 ir piemērots mazam, vidējam un lielam uzņēmumam, kas vēlas nodrošināt sava uzņēmuma darbiniekiem mūsdienīgu un ērtu darba vidi.

Tehnoloģiju Studija piedāvā pasaulē atzīto Microsoft Office 365. Ar Office 365 uzņēmuma darbinieki visus darbus varēs paveikt neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Tas sniedz drošu piekļuvi jebkurā laikā un no jebkuras vietas uzņēmuma e-pastam, darba kalendāriem, Office Web Apps, tūlītējai ziņojumapmaiņai, konferencēm un datu koplietošanai.

Office 365 var izmantot ar dažādām Office programmu versijām vai pat bez Office sistēmas savā datorā. Turklāt vairāki Office 365 plāni iekļauj jaunāko Office programmu abonementus. Proti, abonējot Office 365 plānus Small Business Premium, Midsize Business vai plānu vidējiem un lieliem uzņēmumiem E3, jūs sava uzņēmuma datoros varēsiet lejuplādēt un instalēt programmas Word, Excel, PowerPoint, OneNote un Outlook

 • Izmaksas

  Samazinātas IT infrastruktūras un uzturēšanas izmaksas

 • Vienkāršība

  Vienkārši un ērti lietojama darba vide, pieejams no jebkuras iekārtas

 • Uzticamība

  Jums vienmēr būs 99,9% darbspējas laika finansiāla atbalsta garantija.

 • Tehniskais atbalsts

  Vienmēr pieejams tehniskais atbalsts dažādu problēmu risināšanā

Klientu atsauksmes

Blogs

Noderīga informācija par Office365 iekļautajiem produktiem

Sazināties